Death Note 2016 Filminin Oyuncu Kadrosu

Yeni Senaryosuyla Death Note 2016 Filminin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Geçtiğimiz sonbaharda internet sitesi üzerinde bir geri sayım ile senaryosuyla birlikte duyurulan yeni Death Note live-action filmi için ayrıntılar yavaş yavaş netleşmeye başladı. Weekly Shonen Jump’ın bu yılki 10. sayısıyla birlikte, Death Note 2016 filminin oyuncu kadrosu da L’ve Kira’nın varisleri gibi ana karakterleri canlandıracak isimler ile açıklanmaya başlandı. Filmin resmi web sitesi oyuncuların kostümlü fotoğraflarını da yayımladı.

Yapılan duyuruya göre filmdeki fotoğrafları yayımlanan üç karakter ve onları hayata geçirecek isimler şöyle:

Death Note 2016 Filminin Oyuncu Kadrosu

L’in varisi ve dünyaca ünlü dedektif Ryūzaki rolünde Sousuke Ikematsu’yu göreceğiz. (Karakterin ismi pek de şaşırtıcı değil, değil mi?)

Death Note 2016 Filminin Oyuncu Kadrosu

Parasyte ve Ao Haru Ride serilerinin live-action uyarlamalarında da yer alan Masahiro Higashide, Death Note’ları araştıran dedektif Tsukuru Mishima rolünde.

Death Note 2016 Filminin Oyuncu Kadrosu

Kira’ya hayran olan siber suçlu Yūgi Shion’u ise Assasination Classroom ve Kuragehime live-action’larında da oyunculuk yapan Masaki Suda canlandıracak.

Death Note senaryosunu günümüz şartlarına uyarlayan Death Note 2016’nın ilk yayımlanan tanıtım videosunda önceki iki live-action filminde Kira ve Yagami Light’ı canlandıran Tatsuya Fujiwara ve Ken’ichi Matsuyama’yı görmüştük. Yeni bir tanıtım videosu yayımlanmamakla birlikte, iki oyuncunun kadroda olup olmadığı da henüz belli değil. Filmin asıl isminin ne olacağı ise henüz duyurulmadı. Death Note 2016, önümüzdeki sonbaharda Japonya’da vizyona girecek.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?