Cowboy Bebop Live Action Dizisi Geliyor

Cowboy Bebop Serisine Amerikan Yapımı Live Action Dizisi Geliyor

 

Cowboy Bebop Live Action izle

Death Note’ın Netflix imzalı filminin ardından popüler yapım Cowboy Bebop serisinin de Amerikan yapımı bir live action dizisine uyarlanacağı açıklandı. Tomorrow Studios tarafından, Marty Adelstein (Prison Break, Teen Wolf) ve ITV Studios ortaklığında uyarlanacak dizinin senaryosunu Chris Yost (Thor: The Dark World, Thor: Ragnarok) üstlenecek. Orijinal serinin animasyonlarını hazırlayan Sunrise Stüdyosu ise live action dizisinin baş yapımcısı olacak. Diğer baş yapımcılar arasında Adelstein, Becky Clements (Good Behavior, Aquarius), Midnight Radio ve Matthew Weinberg de yer alıyor. Midnight Radio; Josh Appelbaum, Andre Nemec, Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg gibi isimlerden oluşuyor.

Cowboy Bebop Live Action izle

Prison Break, Teen Wolf gibi ünlü dizilerin yapımcısı Marty Adelstein

Marty Adelstein ise dizi hakkında şunları söyledi ”Sunrise ile birlikte çalışıp bu sevilen yapımı Amerika’ya ve küresel piyasaya live action dizisi olarak getirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Dünyada izleyiciler arasında büyük yankı yapan ve popülaritesi hala yayılmakta olan animenin live action dizisinin de olağanüstü bir etki uyandıracağına inanıyoruz.”

Orijinal animenin yönetmeni Watanabe Shinichiro 2014 yılında live action film uyarlaması için önerilen yapım hakkında ”Hollywood’un aklından neler geçtiğini maalesef bilmiyorum. Proje durma noktasına gelmedi ancak bundan sonra herhangi bir ilerleme olacak mı emin değilim. Hollywood’un pek çok sorunu olduğunu duyuyorum. ” şeklinde konuşmuştu. Haberin detaylarını okumak için buyurun.

Uzun zamandır Hollywood filmi dedikodusu yapılan serinin bilhassa diziye uyarlanacak olması şimdiden akıllarda pek çok soru işareti bıraktı. Özellikle baş rol oyuncularının Amerikan mı yoksa Japon aktrislerden mi oluşacağı henüz netlik kazanmış değil. Bakalım ilerleyen zamanda bu büyük proje hakkında daha ne gibi detaylar ortaya çıkacak?

Peki sizin Amerikan yapımcıların imzası olacak bu diziye dair yorumlarınız neler? Böylesi popüler bir animenin live action dizisi aynı başarıyı yakalayabilecek mi, ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?