Cosplay Grubu TuxTeam

“Cosplay Dediğin Böyle Yapılır” Dedirten Cosplay Grubu TuxTeam

Kostümde, makyajda ve fotoğraf konusunda yetenekli birkaç arkadaşın bir araya gelerek oluşturduğu oldukça başarılı bir cosplay grubu TuxTeam. Grubun ününe ün katansa büyük ihtimalle Disney’in “Big Hero 6 (6 Süper Kahraman)” filminden bazı sahneleri canlandırarak gerçekleştirdikleri Hiro Hamada ve Tadashi Hamada cosplay’leri. Noragami, Rurouni Kenshin, Shingeki no Kyojin, Free! vs. temalarında cosplay yapmış olan grubun cosplay için seçtiği son tema ise “Ore Monogatari!!”. Yine animedeki çeşitli sahnelerin canlandırıldığı bu çalışmada Takeo Gouda’ya TuxTeam’den “Ishikawa”, Makoto Sunakawa’ya TuxTeam’den “Jin” ve Rinko Yamato’ya TuxTeam’den “Miguel” hayat veriyor.

Kendileriyle müthiş “Big Hero 6 (6 Süper Kahraman)” cosplay’leri sayesinde tanışmış olduğum bu grubun “Ore Monogatari!!” temalı bu çalışmasının da koca bir tebriği hak ettiği kanaatindeyim.

Cosplay Grubu TuxTeam

Cosplay Grubu TuxTeam

Cosplay Grubu TuxTeam

Grubun “Ore Monogatari!!” temalı çalışması bu şekilde. Peki ya grubun ünlü “Big Hero 6 (6 Süper Kahraman)” cosplay’ini ya da Noragami, Rurouni Kenshin vs. temalı diğer çalışmalarını merak ediyor musunuz? O zaman sizleri diğer sayfalara alalım.

*Yazı TuxTeam’in “Big Hero 6 (6 Süper Kahraman)” temalı çalışması ile 2. sayfada devam ediyor.

Hızlıca Paylaş!
1 / 6
Bu makaleyi sevdiniz mi?