Code Geass: Lelouch of the Resurrection Fragmanı Yayımlandı

Code Geass: Lelouch of the Resurrection Fragmanı Soru İşaretleriyle Geldi

2016’nın sonlarında ortaya çıkan Code Geass: Lelouch of the Resurrection (Code Geass: Fukkatsu no Lelouch) animesinin fragmanı yayımlandı.

Anime projesi Lelouch’un “Zero Requiem” planının tüm savaşı sona erdirmek ve barış çağını başlatmasından birkaç yıl sonra gerçekleşecek. Aşağıdaki paragrafta Lelouch ile ilgili bir spoiler olduğunun bilgisini önceden verelim.

Sezon 2 sonrasında geçen anime için yönetmen Goro Taniguchi “Lelouch yaşıyor ve  Lelouch of the Resurrection, karakterin bir alternatifi veya klon versiyonu hakkında olmayacak” açıklamasını yaptı.

Code Geass: Lelouch of the Resurrection izle

Taniguchi, Lelouch of the Resurrection’ın Code Geass 3. Sezon mu yoksa bir film projesi mi olup olmadığını belirtmedi ancak hayatta kalmış karakterlerin seslendirilmesi için seiyuuları görevlerinin başlarına dönecekler. Yeni anime için henüz bir tarih verilmedi.

Yeni animenin dışında Code Geass ekibi şu anda 1. ve 2. sezondaki, yani 50 bölümdeki olayların derlemesini 3 film olarak yeniden hazırlıyor. Bu filmler yeni sahneleri de içerecek. İlk film 2017’de başlayacak.

Code Geass: Lelouch of the Resurrection fragmanı sizde heyecan yarattı mı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?