Chihayafuru Animesine 3. Sezon Geliyor

Sevilen Seri Chihayafuru Animesine 3. Sezon Geliyor

Chihayafuru Animesine 3. Sezon Geliyor

Bir seiyuu sahne oyunu olan Chihayafuru in Awara Week etkinliğinde mangaka Yuki Suetsugu’nun sevilen serisi Chihayafuru mangasına 3. bir anime sezonunun geleceği açıklandı. Chihayafuru animesinin 3. sezonu 2019 yılında yayımlanmaya başlayacak.

Animenin ana karakterlerinin seiyuularını ise 3. sezonda da göreceğiz:

  • Asami Seto – Chihaya Ayase
  • Mamoru Miyano – Taichi Mashima
  • Yoshimasa Hosoya – Arata Wataya

Hikayeden bahsdecek olursak; Ayase Chihaya’nın en büyük rüyası ablasının Japonya’nın en iyi top modeli olmasıyken, transfer öğrenci Wataya Arata’nın etkisiyle kendi hayalinin peşinden giderek rekabete dayanan Karuta isimli bir Japon kart oyunuyla tanışır. Chihaya, Arata ve Chihaya’nın çocukluk arkadaşı Mashima Taichi bu oyunu oynayarak eğlenceli vakit geçirirler ancak mezuniyet sonrası bu üçlünün yolları ayrı düşer. 4 yıl sonra Chihaya şehre geri döndüğünde Arata’nın artık Karuta oynamadığını görür. Buna rağmen eskisi gibi tekrar bir araya geleceklerine inanır ve Taichi ile birlikte Mizusawa Lisesi Karuta kulübü’nü kurar.

Etkinliği merak edenler için birkaç fotoğraf:

Chihayafuru Animesine 3. Sezon Geliyor

Serinin seiyuuları animenin 3. sezon duyurusunda bir arada.

Chihayafuru Animesine 3. Sezon Geliyor

Chihayafuru Animesine 3. Sezon Geliyor

3. sezonda görüşmek üzere!

Chihayafuru 3. sezon izle

Manga 2 sezon şeklinde 25 bölüm olarak animeye ve yine 2 live action filmine uyarlanmıştı. Live action filmlerinin devamı şeklinde yayımlanacak olan 3. film ise 17 Mart’ta Japonya’da vizyona girecek. 2007 yılından beri devam eden serinin mangası Japonya’da 21 milyondan fazla satmış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmış bulunmaktadır.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?