Charlotte Animesinin Yeni Tanıtım Videosu

Charlotte Animesinin Yeni Tanıtım Videosu ve Yeni Tv Reklamı Yayımlanmaya Başladı

Charlotte Animesinin Yeni Tanıtım Videosu

Key, Aniplex, G’s Magazine ve P.A Works işbirliğiyle Key’in 15 yıldönümünü kutlamak amacıyla ortaya çıkacak projelerden biri olan Charlotte animesinin daha önce yayımlanan TV reklamında 2 Nisan tarihinde animeyle alakalı yeni bir tanıtım videosunun geleceği duyurulmuştu. Şimdiyse gün geldi ve animeden sahnelerin yer aldığı ikinci tanıtım videosu, ikinci TV reklamıyla birlikte yayımlanmaya başladı.

  • Animenin resmi web sayfasında tanıtım videosunun yanında paylaşılan animeye ait ikinci TV reklamı:

Yoshiyuki Asai tarafından yönetilecek animenin orijinal konsepti ve senaryosu Jun Maeda’ya ait. Jun Maeda ayrıca animenin müziklerini besteleyecek isim. Na-Ga’ya ait orijinal karakter tasarımları ise Kanami Sekiguchi tarafından animeye uyarlanacak. Animasyonlar P.A Works’e emanet.

Ergenliğe ulaşan çocukların küçük bir bölümünde ortaya çıkan özel güçlerle, bu özel güçlere sahip olan arkadaşlarına yardımcı olmaya çalışan “Hoshi No Umi” Akademisi öğrenci konseyi üyelerinin hikayesinin anlatıldığı animenin bu yıl temmuz ayında yayımlanması planlanıyor. Animede yer alacak karakterlerle alakalı detaylı bilgiye ve yayımlanmış ilk videolara buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?