Captain Tsubasa Dahil Yeni Anime Mobil Oyunlar Geliyor

Captain Tsubasa: Tatakae Dream Team Dahil Yeni Anime Mobil Oyunlar KlabGames Tarafından Duyuruldu

Bleach: Brave Souls’la dünya genelinde adını duyurmayı başaran ve 21 milyondan fazla indirilmeye ulaşan KlabGames mart ayının sonlarına doğru gerçekleştirdiği “KLabGames Next Vision 2017” sunumuyla 2017 yılı ve sonrası için planladıkları yeni iOS ve Android projelerini sıraladı. Sunumun İngilizce altyazılı versiyonunu da paylaşmış durumda KlabGames.

 

Yine bir zamanların efsane animelerini barındıran projelere bizler de şöyle bir göz atalım hemen.

Captain Tsubasa: Tatakae Dream Team

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team indir

Yoichi Takahashi’nin Captain Tsubasa serisine dayanan bir futbol oyunu olacak proje Nobuo Kouno tarafından yönetiliyor ve projenin Japonya’da 2017 yılında çıkması planlanıyor.

Captain Tsubasa: Tatakae Dream Team’de, oyuncularınızı yükseltebilir, değiştirebilir ve kendi isteğinize göre orijinal bir takım oluşturarak diğer takımlarla mücadele edebilirsiniz. Karşılaşma esnasında 2D bir görünüm elde etseniz de sahadaki belli noktalarda 3D animasyon yer alacak. Pas vermek veya şut atmak gibi komutları seçebileceğiniz gibi topu da yönlendirebileceksiniz. Ayrıca, animede görev almış seiyuular ile diğer ünlü seiyuular da projede sesleriyle yine pek çok karaktere hayat verecek.

 

Yuu☆Yuu☆Hakusho Game #2

2017 ve Sonrası İçin Yeni KlabGames Oyunları DuyurulduKLabGames’in yeni Yuu☆Yuu☆Hakusho oyunu, yine KlabGames’in orijinal Yuu☆Yuu☆Hakusho: Makai Touitsu Saikyou Battle kart oyununu takip edecek. Oyunun resmi başlığı ve çıkış tarihi hala açıklanmış değil. Oyunda Yusuke ve Kuwabara gibi karakterler beş kişilik ekipler halinde düşmana karşı savaşacak.. Hızlı hareketler 2 boyutlu animasyonlar aracılığıyla oynanacak ve oyuncular kendi benzersiz takımlarını oluşturabilecek. Bunların yanı sıra oyuncuların birbirlerine karşı savaştığı “Darkness Martial Arts Turnuvaları” da belirli aralıklarla yapılacak.


Mirrors Crossing

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team indir

Magnolia Factory tarafından geliştirilen orijinal bir RPG oyunu Mirrors Crossing. Oyunda, üç panelli bir savaş sistemi kullanılıyor ve panellerde izlenen şekle göre saldırılar tetikleniyor. Düşman gelişmeleri ve saldırı uyarılarıyla uğraşırken oyuncuların ilerleme kaydettikleri Mirrors Crossing oldukça stratejik bir oyun olmasının yanında oynaması da kolay bir oyun. Yayınlanma tarihi ise hala açıklanmış değil.

 

Uta no Prince-sama: Shining Live

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team indir

Daha önce duyurulan ve Broccoli’nin Uta no Prince-sama serisine dayanacak olan Uta no Prince-sama :Shining Live’ın 2017’de Japonya’da çıkması planlanıyor.

 

Project Force

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team indir

Senaryosu Miwa Shoda’ya (Final Fantasy XIILegend of Mana), tema müzikleri Masaru Yokoyama’ya , karakter tasarımları ve kontrollerin Third Echoes’e ve son olarak konsept tasarımların Hiroaki Ueno ve Yoko Tsukamoto‘ya ait olduğu 2018 veya sonrasında çıkması planlanan yeni bir proje Project Force. Kendisiyle alakalı daha ayrıntılı bilgi henüz açıklanmadı.

 

BLEACH

2017 ve Sonrası İçin Yeni KlabGames Oyunları DuyurulduKunlum ile işbirliği ile geliştirilen, Çin ve Asya bölgelerinde yayımlanması beklenen Bleach’in Aksiyon MMO RPG oyunu. Yayımlanma tarihi henüz açıklanmadı.
 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?