Captain Tsubasa 2018 Animesi Geliyor

Captain Tsubasa 2018 İle Yeni Kaptan Tsubasa Anime Serisi Başlıyor

Captain Tsubasa 2018 yılında yeni anime serisi ile karşımızda olacak. Çocukluğumuzun kahraman futbolcusu Kaptan Tsubasa 2018’de anime olarak geri dönüyor!

Yapılan basın konferansında Takahashi Yôichi’nin mangası olan Captain Tsubasa’nın yeni animesinin yapılacağı duyuruldu. 2018 Eylül’ünde TV Tokyo ve diğer kanallarda ilk gösteriminin yapılacağı anime, manganın başından hikaye edilecek. Captain Tsubasa 2018 böylece efsane seriye yeni nesil bir başlangıç yapacak.

Captain Tsubasa 2018 anime serisinin tanıtım videosu:

Yeni animenin karakterleri ise elbette bildiğimiz serinin efsane karakterleri. Seiyuuları ile birlikte açıklanan ana karakterlerin listesi aşağıdaki şekilde. Kaptan Tsubasa ile başlayarak devam edelim.

Oozora Tsubasa (Seiyuu Sanpei Yuko)

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Wakabayashi Genzou (Seiyuu Suzumura Kenichi)

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Misaki Tarou (Seiyuu Fukuhara Ayaka)

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Ishizaki Ryou (Seiyuu Tamura Mutsumi)

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Hyuuga Kojirou (Seiyuu Satou Takuya)

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Hongo Roberto (Seiyuu Konishi Katsuyuki)

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Anime için Kato Toshiyuki, David Production stüdyosunda yönetmen koltuğuna oturacak. Tomioka Atsuhiro ise senaryodan sorumlu. Watanabe Hajime ise karakter tasarımlarını yapacak ve animasyonu yönetecek. Animenin müzikleri de Matsuo Hayato tarafından yapılırken, Iwanami Yoshikazu ses yönetmeni olacak.

Captain Tsubasa 2018 İzle

 

Orijinal manganın 1981’den bu yana 114 bölümden oluşmak üzere 37 cildı yayımlandı. Ayrıca animenin birçok filmi ve bir de piyesi çıktı. 1981 yılında başlayan manganın anime serisi de 1983’te başladı. 128 bölümlük ilk anime serisi dünyanın en ünlü futbol ve aynı zamanda anime serilerinden biri olmayı başardı. Türkiye’de de televizyonda yayımlanan ve o zamanın çocukları, şimdinin yetişkinleri tarafından efsane olarak nitelendirilen seri şimdi hem yeni kuşağın hem de eski hayranlarının karşısına bir kez daha çıkacak.

Şimdiye kadar yapılan Captain Tsubasa animeleri ve yılları:

  • Captain Tsubasa TV Serisi (1983 – 1986)
  • Captain Tsubasa: Europe Daikessen, Anime Filmi (1985)
  • Captain Tsubasa: Ayaushi! Zen Nihon Jr. Anime Filmi (1985)
  • Captain Tsubasa: Asu ni Mukatte Hashire, Anime Filmi (1986)
  • Captain Tsubasa: Sekai Daikessen! Jr. World Cup! Anime Filmi (1986)
  •  Shin Captain Tsubasa, OVA Serisi (1989 – 1990)
  • Captain Tsubasa Saikyou no Teki! Holland Youth, OVA (1994)
  • Captain Tsubasa J, TV Serisi (1994 – 1995)
  • Captain Tsubasa Road to 2002, ( Captain Tsubasa Road to Dream) TV Serisi  2001-2002

Bu listeye artık yıllar sonra Captain Tsubasa (2018) de dahil oluyor.

Yeni olarak Captain Tsubasa: Dream Team oyunu da piyasaya çıktı. Android ve iOS için Google Play ve App Store’dan oyunu indirebilirsiniz. Captain Tsubasa: Dream Team, Türkiye’de de uygulama mağazalarında ücretsiz bir şekilde yerini almış durumda. Oyunda oyuncularınızı yükseltebilir, değiştirebilir ve kendi isteğinize göre orijinal bir takım oluşturarak diğer takımlarla mücadele edebilirsiniz. Ayrıca, animede görev almış seiyuular ile diğer ünlü seiyuular da projede sesleriyle yine pek çok karaktere hayat veriyor.

Yeni oyunun ardından yıllar sonra yeniden başlayacak olan anime serisi… Captain Tsubasa 2018 pek çok anime hayranını fazlasıyla heyecanlandırmaya başladı. Tanıtım videosunu nasıl buldunuz? Yılların efsanesi geri dönüyor mu?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?