Brotherhood Final Fantasy XV Anime Serisi Başladı

Brotherhood Final Fantasy XV Anime Serisi Başladı ve CGI Filmi Kingsglaive Duyuruldu

Final Fantasy XV’in çıkış tarihi, demosu ve diğer ayrıntıları ile beraber Square Enix müthiş sürprizlerle daha karşımıza çıktı. İlk olarak Final Fantasy XV anime serisi duyuruldu ve hatta 5 bölümden oluşacak Brotherhood: Final Fantasy XV anime serisinin ilk bölümü yayımlandı! Anime, kullanılan kamera açılarından tutun da bazı sahnelere kadar bu anime serisi oyun ile büyük benzerlik içeriyor ve hikayenin tamamlanmasında rol oynuyor. Oyunun seslendirmesini yapan seiyuular doğal olarak anime serisinde de görev alıyorlar.

  • Noctis Lucis Caelum: Tatsuhisa Suzuki
  • Ignis Scientia: Mamoru Miyano
  • Gladiolus Amicitia: Kenta Miyake
  • Prompto Argentum: Tetsuya Kakihara
  • Cor Leonis: Hiroki Tochi

Bir anda karşımıza çıkan ve sadece oyunun reklamını yapan baştan savma bir anime serisi yerine kaliteli bir çalışmanın ortaya konulduğu Brotherhood: Final Fantasy XV’in ilk bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz. Ancak izledikten sonra pencereyi kapatmayın çünkü hemen aşağısında animeyle alakalı yine büyük bir yapım daha göreceksiniz.

Bahsettiğim diğer büyük yapım ise Final Fantasy XV’in CGI filmi. “İşte CGI böyle yapılır” dedirten ve CGI sevmeyenleri bile etkileyebilecek kalitede görünen Kingsglaive adlı filmde Lena Headey (Game of Thrones), Aaron Paul (Breaking Bad) ve “ölmeleriyle ünlü” Sean Bean gibi ünlü isimler karakterlere hayat verecekler. Film, Noctis’in babası Kral Regis’e odaklanacak ve Final Fantasy XV’in hikayesinde önemli bir yere sahip olacak. Yapım, tıpkı zamanında Final Fantasy VII: Advent Children animesinde olduğu gibi animasyonun sınırlarını zorlayacak gibi görünmüyor mu sizce de?


Brotherhood Final Fantasy XV izle

Square Enix’in Final Fantasy XV için bu kadar büyük projeyi eş zamanlı oalrak yürütmesi gerçekten hayret verici. Siz Brotherhood Final Fantasy XV ve Kingsglaive hakkında neler düşünüyorsunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?