Boys Over Flowers 2. Sezon Mangasının Live Action Dizisi

Boys Over Flowers 2. Sezon Mangasının Live Action Dizisi Geliyor

Boys Over Flowers 2. Sezon Mangasının Live Action Dizisi

Yoko Kamio’nun Boys Over Flowers 2. Sezon (Hana Nochi Hare: HanaDan Next Season) isimli mangasının live action dizisi geliyor. Mangaka daha önce Boys Over Flowers (Hana Yori Dango) mangasıyla büyük hayran kitlesine ulaşmıştı. Öyle ki manganın hem anime uyarlaması hem de Güney Kore, Tayvan ve Japonya yapımı live action dizileri oldukça beğeni toplamıştı.

Boys Over Flowers 2. Sezon Mangasının Live Action Dizisi

Hali hazırda yayımlanmaya devam eden Boys Over Flowers 2. Sezon mangasının live action dizisinde yer alan oyuncular ve canladıracakları karakterler şöyle:

  • Hana Sugisaki – Oto Edogawa
  • Sho Hirano – Haruto Kaguragi
  • Taishi Nakagawa – Tenma Hase
  • Jin Suzuki – Issha Narumiya
  • Marie Iitoyo – Megumi Nishidome
  • Tatsuomi Hamada – Kaito Taira
  • Mio Imada – Airi Mayu
  • Keisuke Nakata – Sugimaru Eibi

Hikayemiz efsanevi F4 grubunun mezun olduktan 2 yıl sonrasını konu alıyor. Grup mezun olduktan sonra Eitoku Akademisi’nde hızlı bir düşüş yaşanmaya başlamıştır. Haruto Kaguragi isimli öğrenci okulda tıpkı F4 gibi kendisi de lideri olduğu Correct5 (C5) isimli 5 kişilik grubunu kurmuştur. Grup okulda yaşanan düşüş nedeniyle borcunu ödemeyen öğrencileri bulup okuldan atmaya karar verir. Haruto, fiziksel olarak daha muhteşem görünmesini sağlayan malzemeler seven bir tiptir. İnternetten yaptığı bu siparişlerde ise hep uşağının ismini kullanmaktadır. Haruto ile aynı okulda okuyan Oto Edogwa ise bu alışveriş sitelerinden birinde yarı zamanlı olarak çalışmaktadır. Aslında fakir bir ailenin çocuğu olan Oto okula uyum sağlayabilmek için zengin bir aileden geliyormuş gibi davranmaktadır. Öte yandan live action dizisi F4 grubunun mezun olduktan 10 yıl sonrasını anlatacak.

Yönetmenliğini Ishii Yasuharu’nun yaptığı dizi nisan ayında yayımlanmaya başlayacak.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?