Boruto Naruto’nun Çocukluğu İle Karşılaşıyor

Boruto Yeni Arc’ta Naruto’nun Çocukluğu İle Karşılaşıyor

TV Tokyo devam eden BORUTO: NARUTO NEXT GENERATIONS animesinin yen arc’ında Boruto’nun, babası Uzumaki Naruto’nun çocukluğu ile karşılaşacağı yeni bölümlerin yolda olduğunu açıkladı. Anime serisinin bu yeni bölümleri ekim ayında yayımlanacak. TV Tokyo merakla beklenen yeni arc’tan bir afiş de paylaştı. Bununla birlikte serinin yeni açılış şarkısını ünlü sanatçı miwa, yeni kapanış şarkısını (Wish On) ise rock grubu Longman söyleyecek.

boruto ve naruto

Animenin bu yeni arcının, 21 Eylül 1999 tarihinde ilk bölümü çıkan Naruto mangasının 20. Yıl Dönümü Kutlama projesinin bir parçası olduğu duyuruldu.

Boruto Yeni Arc'ta Naruto'nun Çocukluğu İle Karşılaşıyor

Öte yandan yeni bölümlerde Naruto’yu yeniden seslendirecek olan ünlü seiyuu  Takeuchi JunkoVay canına! Küçük Boruto küçük Naruto ile karşılaşıp konuşuyor! Naruto’nun öngörülmezliği zirvede olsa da Boruto zeki bir çocuk. İkili arasında nasıl bir ilişki kurulacak acaba? Sakın kaçırmayın! ^_^” şeklinde heyecanını dile getirdi.

Boruto’yu seslendiren Sanpei Yuko ise “Pek çok hayalin gerçekleştiği yepyeni heyecan verici bir hikaye. Bölümler yayımlandığında nasıl tepki vereceğinizi görmek için sabırsızlanıyorum. Ses kayıtlarında oldukça istekli ve tutkuluyduk. Lütfen sizler de heyecanınızı eksik etmeyin.” diyerek izleyicilerden destek istedi.

masashi kishimoto

Serinin mimarı mangaka Kishimoto Masashi de “Anime ekibi ‘Boruto ve Naruto’nun çocukluğu karşılaşsa inanılmaz heyecan verici olurdu.’ şeklindeki çılgın fikrime içtenlikle karşılık verdi. Boruto, Naruto ve Sasuke’ye ek olarak diğer tanıdık karakterlerin de döneceğini öğrendim! Lütfen izlerken bu festivalin tadını çıkarın!” şeklinde Takeuchi Junko gibi yeni arc için ne kadar heyecanlı olduğunu açıkladı.

Seride Boruto’nun Naruto’nun çocukluğu ile nasıl karşılaşacağı, yeni hikayede ne gibi olayların yaşanacağı hakkında detay verilmedi. Belki de bir zaman yolculuğu söz konusu olacak? Bilemiyoruz. Sizin yeni bölüm hakkındaki düşünceleriniz neler?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?