Boruto: Naruto Next Generations Anime Serisi Duyuruldu

Naruto’nun Yeni Neslini Konu Alan Boruto: Naruto Next Generations Anime Serisi Duyuruldu

Boruto: Naruto Next Generations izle

Naruto severlere beklenen haber geldi! Naruto’nun oğlu Boruto’nun anime serisi geliyor! Boruto: Naruto Next Generations anime serisi kesinleşti.

Bugün, yani 17 Aralık 2016’dan 18 Aralık’a kadar 2 gün gerçekleşecek olan ”Jump Festa 2016″ etkinliğinde birçok serinin yeni sezonları ve o sezonların çıkış tarihleri duyuruldu. Boruto serisi de onlardan yalnızca bir tanesi. Bu serinin 2017’nin ilkbahar sezonunda yani nisan ayında yayımlanacağı duyuruldu. Aynı zamanda Kishimoto, bu serinin Naruto serisinden daha çok ilgi çekici olacağını ve buraya kadar devam ettirebilmesinin severler sayesinde olduğunu dile getirdi.

Yeni nesil Naruto anime serisi için paylaşılan ilk video aşağıdaki şekilde.

Uzun yıllardır Uzumaki Naruto karakterine sesiyle hayat veren seiyuu Junko Takeuchi, yeni anime serisi için 15 yıl sonunda Naruto ve arkadaşlarının birer yetişkin olduklarını görmenin üzücü ve minnettar hissettirdiğini ancak meşalenin Boruto’ya geçtiğini ve bu kez Naruto’nun çocuklarının hikayelerini anlatmalarının zamanı geldiğini söyledi. Yeni nesil başrol karakterleri seslendiren diğer isimler ise:

Uzumaki Boruto: Yuko Sanpei

Uchiha Sarada: Kokoro Kikuchi

Mitsuki: Ryuuichi Kijima

Boruto: Naruto Next Generations  anime serisinin TV Tokyo’da Nisan 2017’de başlayacağı ve yaklaşık bu döneme kadar Naruto Shippuuden anime serisinin Naruto Shinden / Hiden romanlarının animeye uyarlanacağının açıklanması 2007’den beri devam eden dünyanın en popüler anime serilerinden Naruto Shippuuden’in de sona ereceğini düşündürüyor. Animenin uyarlanacağı aynı isimdeki manga ise Mayıs 2016’da başlamıştı.

Boruto -Naruto the Movie- filmi ile oldukça ilgi odağı olan Boruto serisi, anime serisine uyarlandıktan sonra nasıl ilerleyecek?

Bu makaleyi sevdiniz mi?