Boruto Anime Filmi

Naruto’dan Sonra Boruto Anime Filmi Duyuruldu

*UYARI: Bu haber spoiler içerir.

Uzun süredir Naruto hayranlarının merakla beklediği The Last: Naruto the Movie sonunda Japonya’da gösterime girdi. Serinin mangakası Masashi Kishimoto ve başlıca seiyuular olmak üzere anime ekibinin öne çıkan isimlerinin katıldığı gösterimde beklenildiği gibi bir sonraki Naruto anime filmi de duyuruldu.

boruto anime filmi

2015 Ağustos’ta Japonya’da gösterime girecek olan yeni Naruto filmi, manganın 700. bölümünde görülen Uzumaki Naruto ve Hyuga Hinata’nın oğlu Boruto (Bolt) Uzumaki’yi başrole taşıyacak ve elbette diğer karakterlerin çocukları da filmde yer alacak. Yeni nesil karakterlerin günlük aile hayatlarını konu alacak mini manga serisi daha önce duyurulmuştu. Yeni anime filminin içeriği temel olarak bundan çok da farklı olmayacak.

Henüz birkaç gün önce özel bir röportaj veren Masashi Kishimoto, bu kez Naruto 2015 anime filmi (Boruto anime filmi) ile ilgili olarak, manga sona ermiş olsa da çalışmaya ara vermediğini, şu an yeni filmde başroldeki karakter Boruto ve Sasuke’nin kızı Salad arasında geçen nasıl bir hikaye yazacağını düşünmekte olduğunu söyledi. Naruto’nun seiyuusu Junko Takeuchi ise yeni filmle ilgili bir fikrinin olmadığını ancak merak ettiğini belirtti.

Şimdilik Naruto 2015 anime filmi ya da Boruto anime filmi projesi olarak geçen filmin resmi adı henüz açıklanmadı. Bununla birlikte Naruto filmlerinin distribütörü TOHO’nun boruto-movie.com domainini aldığına dair haberler yayıldı. Ana karakter de Boruto olduğuna göre yeni filmin Naruto yerine Boruto adıyla karşımıza çıkması muhtemel.

Naruto serisinin (ya da bundan sonra belki Boruto serisinin) yeni nesli konu alan projelerini merak ediyor musunuz?

Bu makaleyi sevdiniz mi?