Boku wa Robot Goshi no Kimi ni Koi wo Suru Animesi Geliyor

Boku wa Robot Goshi no Kimi ni Koi wo Suru Romanı Anime Filmine Uyarlanıyor

Boku wa Robot Goshi no Kimi ni Koi wo Suru izle

Yuusuke Yamada’nın Boku wa Robot Goshi no Kimi ni Koi wo Suru (I fall in love with you through a robot) isimli romanına, anime filmi adaptasyonu geliyor. Romanın ismi bize hem robot, hem de aşk temasını bir arada işleyen yeni bir çalışmayla karşı karşıya olacağımızın haberini veriyor. Robot ve aşk temasını birlikte barındıran çalışmalar, günümüzde oldukça popüler konular arasında yer almakta.

Serinin konusu 2060 yılında, Tokyo’da düzenlenecek olan üçüncü Yaz Olimpiyatlarından biraz önceki zamanı ele almaktadır. Gizli bir robot projesi ve karşılaştıkları terörist tehdidi gibi olaylarla hikaye devam eder. Bu olaylar sırasında erkek ana karakterimiz, Takeru Ohsawa aşık olduğu kadın ana karakterimiz, Saki Amano’yu bu terör saldırısından korumak için savaşmaya karar verir.

Boku wa Robot Goshi no Kimi ni Koi wo Suru izle

Romanın animeye adaptasyonu, A-1 Pictures (Shigatsu wa Kimi no Uso, Sword Art Online) anime şirketi tarafından yapılacak. Kadroda Tsuki ga Kirei adlı animede yeteneklerini sergileyen 22 yaşındaki sanatçı loundraw, karakter tasarımında ve Final Fantasy XIII oyununun tema müziğini yapan SxPLAY, animemizin tema müziğinde rol alıyor. BALCOLONY (Madoka Magica, Katsugeki Touken Ranbu) ise grafik tasarımından sorumlu kişi olarak karşımıza çıkıyor.

Seslendirme kadrosunun şimdiki durumu şöyle; Saki için Kana Hanazawa, Takeru için Miyu İrino ve Yoichiro için Hidenobu Kuichi.

Anime filminin kadrosu oldukça ümit verici. Hem bilim kurgu hem de romantizm türünü bir arada barındıran animeleri sevenlerin dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?