Boku no Hero Academia 4.Sezon

Sıcak Sıcak

Boku no Hero Academia 4.Sezon

Boku no Hero Academia 4.Sezon

3. sezonun bitmesinden bir yıla yakın bir süre sonra sonunda Boku no Hero Academia 4. sezon geldi çattı. Diğer sezon başlangıçlarında olduğu gibi Boku no Hero Academia bu sezona da yavaş bir başlangıç yaptı diyebiliriz. İlk bölümün tamamen geçmiş sezonu hatırlatmak ve bizi tekrar gaza getirmek olduğunu söylesek yanlış olmaz.

Bölüm serbest bir gazeteci olan Taneo Tokuda’nın All Might’nun “Şimdi senin sıran.” cümlesini kime neden söylediğini anlamak için kahramanlarımızın sınıfına gitmesiyle başlıyor. Zaten bölümün ismi de “1-A Sınıfı Üzerine Haber”. Bir kaç şey dışında bölüm boyunca hikaye hakkında yeni birşeyler öğrenmiyoruz. 1. bölümde Adaletin Sembolü’nün ne kadar önemli olduğu vurgulanıyor. Bu şekilde Deku’nun ne kadar önemli bir gücü eline aldığı, One For All’un sadece bir güçten ibaret değil bir sembol, bir umut olduğunu bize gösteriyor.

boku no hero academia 4sezon sıcak sıcak
1-A sınıfında değişen hiçbirşey yok, herkes geçen sezon olduğu gibi. Çizimler halen kaliteli, açılış ve kapanış müziklerine zaten diyecek bir şey yok. Karakterler olması gerektiği gibi davranmaya devam ediyor. Sanki yeni sezona hiç ara verilmemiş gibi hissettim diyebilirim. Ayrıca 1. bölümün boş bir bölüm olduğunu söylemek yanlış olur. Belki hikaye yönünden pek birşeyler yok ama eğlenceli bir bölüm olduğunu söyleyebilirim.

Boku no Hero Academia 4. sezonun açılışına baktığımda bu sezonun gerçekten etkileyici olacağını söyleyebilirim. Ayrıca gelecek bölüm tanıtımında işlerin kızışacağını gördük.

4. sezon 25 bölümden oluşacak. 3 sezondur çizgisini bozmadan ilerleyen Boku no Hero Academia bakalım bu sezonda da bizi tatmin edebilecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=IjAEnJgRyS0

Bu sezondaki kötüleri görmek için sitemizdeki yazıyı okuyabilirsiniz.

Boku no Hero Academia 4. Sezon Myanimelist linki için tıkla.

Hızlıca Paylaş!