Bleach ve Nisekoi Haftaya Sona Eriyor

Bleach ve Nisekoi Yerlerini Yeni Mangalara Bırakarak Haftaya Sona Eriyor

 

Bleach ve Nisekoi Haftaya Sona EriyorWeekly Shonen Jump’ın resmi olarak 1 Ağustos’ta yayımlanacak 35. sayısına göre, derginin bunu takiben resmi olarak 8 Ağustos’ta yayımlanacak 36. ve 37. sayısının bir arada olacağı çifte sayısında, Bleach ve Nisekoi mangaları sona erecek. (Mangaların bölümleri henüz dergi resmi olarak çıkmadan internette yer aldığından haftaya son bölümleri görebilirsiniz.) Nisekoi’nin son bölümü 25 sayfadan oluşacakken, hem Bleach’te hem de Nisekoi’de renkli sayfalar yer alacak. Daha önceden Bleach’in son cildi olacağı açıklanan 74. Cilt’in güz döneminde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Nisekoi’nin 24. Cilt’i ise ağustos ayında piyasaya sürülecek.

Bleach ve Nisekoi Haftaya Sona Eriyor35. sayının kapağını süsleyecek olan, çizimlerinin Posuka Demizu’ya hikayesinin Kaiu Shiroi’ye ait olacağı Yakusoku no Neverland (The Promised Neverland) isimli manga 34. sayıda sona eren Haruto Ikezawa’ya ait Mononofu isimli manga yerine yine bu sayıda ilk bölümüyle yer alacak. Derginin 38. sayısında başlayacak olan Ryohei Yamamoto’ya ait Love Rush! isimli manga ile derginin 39. sayısında başlayacak Tomohiro Yagi’ye ait Red Sprite isimli manga, dergideki yeni başlayan mangalar arasında yerlerini alacakken bu vesileyle Bleach ve Nisekoi’nin boşluğunu da dolduracak.

8 Ağustos’taki Weekly Shonen Jump sayısında 15. yılını dolduracak olan Bleach için bir süredir Weekly Shonen Jump tarafından iptal edilme kararının çıktığı, sonlandırılması için de dergiye ait bir serinin daha 15. yıl dönümünün dolduracak olması nedeniyle bu tarihin beklendiğine dair şüpheler bulunuyordu. Peki son olarak tüm bunlar, Bleach’in sadık takipçileri tarafından sıkça dillendirilen ve yeni serilere yer açmak ve satışlarda yaşanan düşüş gibi nedenler etrafında şekillenen manganın zorla bitirildiğine dair şüpheleri doğruluyor mu sizce?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?