Bleach TYBW Part 3 izle

Bleach TYBW Part 3 izle. Bleach Thousand Year Blood War Part 3 The Conflict izle

Bleach TYBW Part 3 izlemek için bir taraftan Bleach TYBW Part 2 izleyen takipçilerimizden Bleach TYBW Part 3 Türkçe altyazılı olarak paylaşmamızı isteyen mesajları anime.fantastica Instagram hesabımız üzerinden alırken bir taraftan da Bleach Thousand Year Blood War Part 3 ve yeni Bleach gelişmelerini de size sunuyoruz.

İlk merak edilen soru ” Bleach TYBW Part 3 ne zaman ekranlarda olacak? “şeklindeydi. Bleach TYBW Part 3’ün yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bleach TYBW Part 2 finali ile birlikte ilk Bleach TYBW Part 3 videosu izleyicilerle paylaşılmıştı. Çıkış tarihi olarak sadece 2024 yılı verilmişti. Jump Festa 2024 kapsamındaki bir sonraki fragmanda da bu durum değişmedi. Bleach TYBW Part 3’ü 2024 yılında izleyebilirsiniz mesajı ile birlikte paylaşıldı.

bleach tybw part 3 izle

Daha önce olduğu gibi bu Bleach TYBW Part 3 videosunu izleyenler de mutlaka seslendirmenin olmadığını fark etmiştir. Bu da acaba yeni sezon bölümleri beklenenden daha mı yavaş ilerliyor diye düşündürmüyor değil.

Artık çoğu Bleach hayranının bildiği üzere Bleach Sennen Kessen-hen Part 3 toplamda 4 part ve 52 bölüm olarak planlanan Bleach Sennen Kessen-hen anime projesinin yarısından sonrasına denk geliyor. Her part 13 bölüm olarak planlanmıştı ve son 2 bölüm genelde birlikte aynı hafta veriliyordu. Bununla birlikte ilk 2 bölümler için de özel gösterimler yapılıyordu.

bleach tybw part 3 izle

Bu nedenlerden dolayı Bleach TYBW Part 3 1. Bölüm ve Bleach TYBW Part 3 2. Bölüm birlikte yine özel gösterim olarak çeşitli yerlerde önceden gösterilebilir.

Bleach TYBW Part 3 dışında çeşitli Bleach projeleri de devam ediyor! 

2016 sonunda Tite Kubo’nun Bleach mangası bittikten sonra çıkan BLEACH WE DO knot ALWAYS LOVE YOU Light Novel’inin seslendirmesi yaptırıldı. Hatta Light Novel’in seslendirilmiş hali Shonen Jump kanalına da yüklendi. 

Bleach mangası bittikten sonra Bleach: Can’t Fear Your Own World ile birlikte öne çıkan light novellerdan biriydi BLEACH WE DO knot ALWAYS LOVE YOU. Serinin hayranlarında Bleach TYBW anime serisi uyarlamasından sonra Light Novelleri izleme beklentisi de var. Bu gelişmelerle Light Novel’lerin de unutulmadığını görmek hayranları daha da umutlandırıyor.

bleach tybw part 3 izle

Bleach TYBW Part 3 gelirken eski yıllarda bir Bleach klasiği haline gelen fakat uzun yıllardır devam etmeyen yeni Bleach Rock Musical de duyuruldu!

2005 yılında başlayan Bleach Rock Musical özellikle Bleach’in yer aldığı “3 büyükler” döneminde düzenli olarak yapılıyor ve her yıl hikayede mangaya göre ilerliyordu. Ancak 2016 yılında yapılan Rock Musical Bleach: Another Above Ground adlı müzikalden sonra bir daha hiç haber alınamamıştı.

Yeni Bleach müzikali olan Rock Musical Bleach Arrancar the Beginning de Bleach TYBW Part 3 gibi 2024 yılında gelecek. Böylece 8 yılın ardından Bleach Thousand Year Blood War anime projelerinin etkisiyle yeniden popülerleşmeye başlayan seri müzikal olarak da kaldığı yerden devam edecek ve Arrancarlar müzikalde sahneye çıkacak.

2024 yılındaki Bleach projelerinden biri de yeni resmi Bleach oyunu Bleach Soul Resonance Oyun tamamen aksiyon ve dövüşlere odaklı olacak.

Bleach dışında mangaka Tite Kubo’nun 2018’te çıkardığı Burn the Witch #0.8 giriş bölümü de animeye uyarlanıyor. Burn the Witch #0.8 29 Aralık 2023’te yayınlanacak. Ayrıca Burn the Witch 2. Sezon anime serisi de yolda.

Bütün bunlarla beraber 2024 yılı Bleach için pek çok farklı projenin yer aldığı bir yıl olacak. Mangakanın anime serisinin yapımına doğrudan etki ettiğini ve daha fazla ek sahne hazırlayacağını, bir taraftan da diğer projelerdeki katkılarını düşünürsek Tite Kubo için de oldukça yüksek tempoda geçecek bir yıl olacak gibi.

Daha fazlası için anime.fantastica’yı takipte kalın!

Hızlıca Paylaş!