Bleach Thousand Year Blood War 14. Bölüm

Bleach Thousand Year Blood War 14 Bölüm ( Bleach Sennen Kessen-hen 14. Bölüm )

BLEACH THOUSAND YEAR BLOOD WAR 14. BÖLÜMÜ TÜRKÇE ALTYAZILI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Not: Bleach Thousand Year Blood War 14. bölüm için  anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

BLEACH THOUSAND YEAR BLOOD WAR 14. BÖLÜMÜ TÜRKÇE ALTYAZILI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bleach Thousand Year Blood War 14. Bölüm ve aynı zamanda Bleach Thousand Year Blood War 2. Sezon 1. Bölüm ve 2. bölüm nihayet karşımızda. 10 yıllık bekleyişin ardından gelen Bleach TYBW Part 1 finalinden sonra anime serisi kaldığı yerden devam ediyor. Bleach TYBW Part 1 13. bölümde sona ermişti.  Bleach Sennen Kessen-hen 14. Bölüm ise yeni sezon başlangıcı olarak hikayeyi kaldığı yerden devam ettiriyor.

KISACA BLEACH THE SEPARATION

Bleach The Separation sezonu yeni sezonumuzun adı. İlk sezonun finalinde tanık olduğumuz Ichigo ile Uryuu’nun ayrı taraflara düşmesine odaklanılıyor. ( Bleach: Sennen Kessen-hen – Ketsubetsu-tan )

bleach thousand year blood war 14 bolum izle

Bleach Sennen Kessen-hen 14. Bölüm

Bleach Thousand Year Blood War 14. Bölüm ve 15. Bölüm Japonya’da TV’de Temmuz ayında yayınlansa da  ilk 2 bölüm ( Bleach TYBW 14. Bölüm ve Bleach TYBW 15. Bölüm ) mangaka Tite Kubo’nun doğum gününde gerçekleştirilen özel bir etkinlikte gösterilmiş, bu özel gösterime Tite Kubo Fan Club üyeleriyle birlikte seçili kişi katılabilmişti. Aynı zamanda katılımcılar, mangakanın doğum gününü kutlama şansları da bulmuşlardı.

BLEACH THOUSAND YEAR BLOOD WAR 2. SEZON 1. BÖLÜM

Bleach Thousand Year Blood War 14. bölüm yayını ile birlikte Bleach Thousand Year Blood War 2. Sezon 1. bölüm başlamış oldu. Bleach yeni sezondan beklenti elbette oldukça yüksek. Part 1 içerisinde de pek çok yeni sahne, 0. Takım ve orijinal Gotei 13 kaptanlarının savaş sahneleri gibi doğrudan mangaka Tite Kubo’nun eklediği sahneler hayranların yüzünü güldürmüş ve serinin hayranı olmayanların bile takdirini kazanmıştı.

Bleach The Separation sezonunda daha fazla mangada yer almayan yeni sahne mangaka Tite Kubo önderliğinde hazırlandı. Bunlardan en çok dikkat çekenlerden biri şüphesiz mangada gösterilmemiş olan Bankai. Bleach TYBW Part 2 fragmanını izlediyseniz zaten açık bir şekilde burada Hirako Shinji’nin Bankai kullandığını görüyorsunuz. Mangada yeterli zaman olmadığından ötürü eklenemeyen dövüş sahnesini eklemek Tite Kubo’nun bu sezona ait ilk sürprizlerinden biriydi. Dövüş ve yeni Bankai dışında da pek çok kısa kısa yeni sahnenin eklendiği görünüyor.

bleach thousand year blood war 14 bolum izle

Bleach The Separation bu kez sessiz sedasız bir şekilde çıktı. Bleach Thousand Year Blood War 14. Bölüm için doğru dürüst bir reklam kampanyası bile Japonya’da yapılmadı hatta animenin yeni sezonuna dair herhangi bir içerik Japonya’da dikkat çekmedi. Oysa ilk sezon gelirken Japonya’da reklamları oldukça yer alıyordu.

MyAnimeList ve IMDb gibi mecralarda puanlarıyla anime tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başaran Bleach: Sennen Kessen-hen Part 1’in ardından Part 2 yani Bleach The Separation için de beklentiler doğal olarak hayli yüksek.

Bleach Thousand Year Blood War 14. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 14. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Toplamda Bleach 380. Bölüm olan bu bölüme puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!