Bleach Serisine Özel 500 Sayfalık Artbook Geliyor

Bleach Serisinin Çizimlerinin Yer Aldığı 500 Sayfalık Artbook Çalışması Geliyor

Shonen Jump dergisinin Bleach hayranları için güzel bir haberi var. Tite Kubo’nun sevilen mangası Bleach serisine özel 500 sayfalık artbook çalışması geliyor. ”(I’m) Still Bleach” sloganıyla oluşturulan Bleach Illustration Collection: JET isimli çalışma 500 sayfa halinde 2 cilt şeklinde çıkacak. Koleksiyonda 15 yıl boyunca çizilmiş olan eski ve yeni 700’ün üstünde renkli çizim yer alacak. Heyecanla beklenilen bu özel koleksiyon için 20 Ağustos tarihine kadar ön sipariş verilebilecek.

Bleach Serisine Özel 500 Sayfalık Artbook Geliyor

Bu özel çalışmayla ilgili bir tanıtım videosu da paylaşıldı.

Bleach Serisine Özel 500 Sayfalık Artbook Geliyor

Bleach Serisine Özel 500 Sayfalık Artbook Geliyor

Tüm bunların yanı sıra serinin mangakası Tite Kubo Twitter hesabından serinin devamına ilişkin bir proje olabileceğine dair küçük bir detay paylaştı. Aslına bakarsanız pek çok hayran kendince detayı bu duruma yordu desek daha doğru olur. Olay şu ki paylaşılan eskiz çalışmasında Ichigo elinde tuttuğu kitap ile düşüncelere dalmışken üstünde ”and little sequel” yazan bir tişört giymiş vaziyette. Kubo-sensei konuyla ilgili herhangi resmi bir açıklamada bulunmazken manganın yayım şirketi Shueisha’dan da bir ses çıkmadı. Şu an için mangayla ilgili olan tek proje bu ay çıkması planlanan, serinin live action filminin tanıtımını yapmak amacıyla kaleme alınan özel bir one-shot çalışması.

Doğrusu Kubo-sensei hayranlarını trollüyor mu bilinmez ama pek çok kişi şimdiden büyük bekleyişler içine girmiş durumda.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?