Bleach Blu-ray Sürümünün Videosu

Bleach Blu-ray Sürümünün Videosu Yayımlandı

2004 yılında başlayan ve anime dünyasının en popüler serilerinden biri olan Bleach anime serisinin Blu-ray sürümünün geleceğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. İlk olarak anime serisinin 1-27. bölümleri içeren 1. sete ait tanıtım videosu Viz Media tarafından paylaşıldı. İlk video İngilizce dublaj ile paylaşıldıysa da Bleach Blu-ray sürümünde İngilizce alt yazılı orijinal Japonca seslendirme de bulunuyor.

19 Temmuz’da çıkacak yeni sürümde eski bölümlerdeki 4:3 formatından vazgeçilmemiş ve orijinaline sadık bir şekilde görüntüler yer almış. Blu-ray sürümünde görüntüler doğal olarak daha net görünse de 2004’teki görüntülerin de hâlâ oldukça tatmin edici göründüğünü söyleyebiliriz. O yüzden Blu-ray ile kaç kişi daha kaliteli görüntüler için yeniden Bleach’i izlemeye başlar bilemem ancak seriye yeni başlayacaklar ya da yeniden izlemek için bir bahane arayanlar için iyi bir alternatif gibi görünüyor.

Videoyu izledikten sonra sizin düşünceleriniz ne oldu? Blu-ray olarak yeniden Bleach’i izlemek istiyor musunuz ya da Blu-ray sürümüyle seriyi izlemeye başlamayı düşünüyor musunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?