Bleach Blu-ray Olarak Hazırlanıyor

Ünlü Shounen Anime Serisi Bleach Blu-ray Olarak Hazırlanıyor

Weekly Shonen Jump serilerinin yayın haklarına sahip olan Viz Media, Bleach anime serisinin Blu-ray sürümünü duyurdu. Viz Media sosyal medya hesaplarında şu açıklama yer aldı:

Epik SHONEN JUMP serisi BLEACH BLU-RAY olarak geliyor! 1-27. bölümleri içeren 1. set 4 disk olacak ve parlak folyo kağıda sahip olacak, yeni kapak tasarımıyla birlikte temmuz ayında piyasaya çıkacak.

Bleach Blu-ray sürümüne $45’lık ön sipariş fiyatının belirlendiğini görüyoruz. Hem Japonca orijinal seslendirme hem de İngilizce seslendirme seçenekleriyle beraber İngilizce alt yazı sunulmuş. Ayrıca Bleach anime serisinin kamera arkasından sahneler, İngilizce dublaj ekibiyle yapılan röportajlar da yer alıyor.

bleach blu-ray izle

2004’te 480p olarak yayına başlayan Bleach, çizimleri ve animasyonları ile anime dünyasında büyük bir hayranlık yaratmıştı. 12 yıl sonra yeni görüntülerin ne kadar değişeceğini ilerleyen dönemde göreceğiz ancak bu görüntülerden daha iyi mi olur, yoksa eski bölümlerin orijinal tarzını mı bozarlar merak etmiyor değiliz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?