Black Lagoon Mangakasından Re:CREATORS Animesi Duyuruldu

Hiroe Rei’den İki Güzel Haber: Mangaka Orijinal
Re: CREATORS Animesi İçin Kolları Sıvayacak, Black Lagoon Mangası Devam Edecek

Re:CREATORS izle

Shogakukan‘na ait Weekly Sunday GX dergisinin yeni sayısı mangaka Hiroe Rei‘den iki güzel haberi okuyucularıyla paylaştı.  Haberlerin ilki, Hiroe Rei’nin 2006 yılında yayımlanmış 12 bölümlük anime uyarlamasına da sahip olan Black Lagoon mangasına 2014 yılında verdiği arayı sonlandıracağını ve manganın takipçileriyle 2017 ilkbaharında yeniden buluşacağını müjdeledi.

İkinci haber ise Re: CREATORS isimli orijinal anime projesini anime severlere duyurdu. Hiroe Rei’nin animenin genel konseptini yaratacağı ve karakter tasarımlarını ortaya koyacağı serinin animasyonlarına ise Aldnoah.Zero ve Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru‘nun stüdyosu TROYCA imza atacak. Son olarak serinin yönetmen koltuğunda Aldnoah.Zero ve Fate/Zero serileri yönetmeni Aoki Ei oturacak. Aoki Ei ve Hiroe Rei, animenin senaryosunda beraber çalışacak.

Derginin açıklaması ardından seri için açılan resmi internet sayfası dergide de yer verilen Hiroe Rei’nin bizzat çizdiği bir görsel, bir de kısa video paylaştı. Animenin uzun tanıtım videosu ise 29 Aralık’ta gerçekleşecek Comiket 91‘de yayımlanacak.

Re:CREATORS izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?