Bikini Warriors Animesi Geliyor

Yaz Aylarına Yakışacak Bir Seri: Bikini Warriors Animesi Geliyor

2015 yazını şenlendirecek gibi görünen Bikini Warriors animesi duyuruldu. Seride her bir karakterin tasarımı farklı bir isme ait.

Bikini Warriors

 

Bikini Warriors

Darkelf – Tasarım: Oda Non. Kılıç kullanabilen ve kılıcını büyüyle de senkronize edebilen güzel bir ırktan Darkelf. Duyma gücü ve ellerini kullanmada üstün. Çeşitli maceralarda yetenekleriyle adapte olabilme gücü de var; fakat ne yazık ki hiçbir durumda tam gücünü kullanmıyor.

 

Bikini Warriors izle

Fighter – Tasarım: Cute Devil Girlfriend mangasından Hisasi. Fıghter, yakın mesafeden kullanılabilen silahlarda özellikle yetenekli. Bundan başka pek bir yeteneği olmasa da, kaslarını ve iradesini kullanarak da savaşabiliyor.

 

Bikini Warriors izle

Hunter – Tasarım: Black Lagoon – Rei Hiroe. Yabanıl yerlerde yaşayan savaşçı ırkından geliyor Hunter. Vahşi canavarları alt edebilir ve onlarla müttefik bile olabilir; ayrıca yay kullanımında tecrübeli ve hayatta kalma taktiklerinde usta. Ne var ki modern araçlarla arası iyi değil ve alışveriş yapmayı bile bilemediği söylentiler arasında.

 

Bikini Warriors izle

Mage – Tasarım: Ninja Slayer From Animation’dan Saitom. Yakın mesafeli silahlarda pek üstün olamasa da, büyülü gücüyle düşmanları tek hamlede indirebiliyor. Grubun bilgesi, ama insanlarla iletişim sıkıntısı var.

 

Bikini Warriors izle

Paladin – Tasarım: Onigiri-kun (Alice Soft). Güçsüzleri koruyabilmek ve kötülerle savaşabilmek için her silahı kullanabilen bir şövalye Paladin. Güçsüz yönü ise kalabalık düşmanların karşısında ortaya çıkıyor, onlarla baş edemiyor. Fighter’dan daha yüksek bir seviyeye sahip. Bir güçsüz yanı da düşük seviyedeki insanları anlayamaması, bu da paladinlerin yüksek sınıfa ait olması geleneğinden kaynaklı.

 

Bikini Warriors Anime

Valkyrie – Tasarım: Shining Hearts’ın karakter tasarımcısı Tony. Valkyrie’ın ırkına sahip olanların güçlü yeteneklerde doğduğu söylenmekte ya da müthiş tecrübelere sahip oldukları. Bir de Valkyrie sadece Tanrı’nın seçtiği mızrakları kullanmakta. Valkyrie, bir mızrak kullanımından çok daha fazla güçlere sahip; ancak yeteneklerini öyle kolayca ortaya çıkarmıyor.

 

Seriyle ilgili paylaşılan diğer görseller ise şöyle:,

Bikini Warriors izle

 

Bikini Warriors Anime

 

Bikini Warriors Anime

 

Bikini Warriors Anime

Yaz aylarında başlayacak olan anime serisinin dışında serinin mangası ve oyunu da planlanıyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?