Beastars İçin 10 Dakikalık Öngösterim Yayınlandı

Beastars İçin 10 Dakikalık Öngösterim Yayınlandı

Houseki no Kuni (Land of the Lustrous) ile tanıdığımız Orange Stüdyosu 2017’de tamamen CGI’dan oluşan bir anime yayınlamıştı. Gelen iyi tepkilerden ötürü yine tamamen CGI’dan oluşan Beastars için 24 Eylül’de 10 dakikalık öngösterim yayınlandı.

Beastars etobur ve otoburların olduğu bir dünyada ana karakterlerimiz Legoshi ve diğer hayvanların ergenlik hayatını konu alacak. Ana karakterimiz Legoshi’nin bir kurt olması sebebiyle diğer hayvanlar ondan korkar Legoshi bu duruma alışmış olsa da zamanla sınıf arkadaşları ile kaynaştıkça birşeylerin değiştiğini farkeder.

Öngösterimden anlaşıldığı kadarıyla Beastars’ın full CGI olması bazen animasyonları sığ gösterse de bize keyifli bir görsellik sunacak gibi. Bu arada kurt olan ana karakter Legoshi’i Chikahiro Kobayashi ve diğer ana karakter olan geyik Louis’i Yuuki Ono (Kuroko no Basket, Kagami Taiga) seslendirecek. Beastars’ın bir manga uyarlaması olduğunu ve ilgili manganın myanimelist’den 8,4 aldığını belirtmek gerek. Yani hikaye ve görsellik konusunda başarılı bir anime göreceğiz.

Beastars 10 Ekim’de Netflix’de izlenebilir olacak.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?