Batman Ninja Japonca Videosu Kötü Karakterleri Ön Plana Çıkarıyor

Batman’in Olduğu Her Yerde Düşmanları da Olacak Elbette

Batman Ninja

Süper kahramanlar arasında en çok sevilenlerden biri olan Batman karakterine Japon eli değdi. Batman Ninja anime filmi, Batman severler için oldukça heyecan verici olsa gerek. Bu sefer Warner Bros. şirketi, kötü karakterleri ön plana çıkaran bir video paylaştı. Bu karakterler arasında Joker, Penguin, Poison Ivy, ve Deathstroke de bulunmakta. Hem de onları ünlü ve tarihi Sengoku döneminde görüyoruz.

Anime filminin hikayesinden de kısaca bahsedelim. Batman, Batman Ailesi ve birkaç Gotham suçlusunun zaman ve mekanda Orta Çağ Japonya’sına gidip yerel bir iktidar mücadelesi ile karşı karşıya kalırlar. Kötü karakter kadrosunda her zamanki gibi Joker liderliğinden taviz vermiyor. Batman, günümüzdeki Gotham Şehrine geri dönmek için Catwoman ve diğer Batman Ailesi ile birlikte mücadele etmek zorundadır.

Batman Ninja

Batman Ninja anime filmi 24 Nisan’da sinemalarda, 8 Mayıs’ta Blu-ray olarak yayınlandı. 15 Temmuz’a kadar Japonya’da vizyonda kalacak anime filminin seslendirme kadrosu şöyle;

Kouichi Yamadera – Batman
Wataru Takagi – Joker
Ai Kakuma – Catwoman
Rie Kugimiya – Harley Quinn
Takehito Koyasu – Gorilla Grodd
Atsuko Tanaka – Poison Ivy
Junichi Suwabe – Deathstroke
Chō – Penguin
Toshiyuki Morikawa – Two-Face
Kenta Miyake – Bane
Yuuki Kaji – Robin
Kengo Kawanishi – Red Robin
Daisuke Ono – Nightwing
Akira Ishida – Red Hood
Houchu Ohtsuka – Alfred

Batman Ninja

Batman ve hikayesinde bulunan karakter, yepyeni bir kurgu ile karşımızda. Japon bakış açısıyla ortaya çıkan anime filmi, merak edenler için oldukça ilgi çekici olacak gibi görünüyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?