Bakuman Live Action Filminin Gösterim Tarihi

Bakuman Live Action Filminin Gösterim Tarihi ve Yeni Görseli

MANTAN WEB isimli sitede Takeshi Obata (çizim) ve Tsugumi Ohba’nın (hikaye) orijinal manga serisi Bakuman’ın live action adaptasyonunun vizyona gireceği tarih ile filme ait yeni bir görsel paylaşıldı. Buna göre film, bu yıl 3 Ekim’de vizyona girecek.

  • Filmin sitede paylaşılan posterinde, filmin başrol oyuncuları Takeru Satoh (Moritaka Mashiro) ile Ryunosuke Kamiki (Akito Takagi) Takeshi Obata’nın çizimleriyle birlikte yer alıyor. Mashiro ve Takagi çizimlerinde ise “Çiz” ve “Jump’ın en tepesine ulaşana kadar. (Veya Jump’ın bir numarası olana kadar.)” yazıyor.

Bakuman Live Action izle

Filmin yönetmen koltuğunda, daha önce de “Moteki” isimli manganın live action uyarlamasını yöneten Hitoshi Ōne oturuyor. Filmde ana karakterlerimiz Mashiro ve Takagi’yi ise yukarıda bahsettiğim üzere  Takeru Satoh (Live Action Rurouni Kenshin – Kenshin) ve Ryunosuke Kamiki (Live Action Rurouni Kenshin – Sōjirō Seta) canlandırıyor. Onlarla birlikte rol alacak diğer oyuncular da şu şekilde:

Eiji Nizuma – Shota Sometani

Bakuman Live Action izle

Shinta Fukuda –  Kenta Kiritani

Bakuman Live Action izle

Miho Azuki – Nana Komatsu

Bakuman Live Action izle

Kazuya Hiramaru – Hirofumi Arai

Live Action Bakuman Filminin Gösterim Tarihi

Takuro Nakai – Sarutoki Minagawa

Bakuman Live Action izle

Taro Kawaguchi – Kankuro Kudo

Live Action Bakuman İzle

Akira Hattori – Takayuki Yamada

Live Action Bakuman İzle

Hisashi Sasaki – Franky Lily

Live Action Bakuman İzle

Son olarak; mangaka olmaya karar veren iki gencin hikayesinin anlatıldığı Weekly Shonen Jump’ta yayımlanmış Bakuman’ın çizeri Takeshi Obata sadece çizimleriyle değil; filmin prodüksiyon ekibinin bir parçası olarak da projede yer alacak.

Kişisel olarak, paylaşılan bu görseller ışığında, oyuncuların görünüş bakımından karakterlere uygun olduğunu söyleyebilirim. Ancak filmin nasıl olacağını ise bu görsellerden çok oyuncuların performansları belirleyecek. Peki sizlerin oyuncu seçimleri hakkındaki görüşleriniz ne yönde?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?