Avatar: Son Hava Bükücü Serisi Live-Action Oluyor

Avatar: Son Hava Bükücü Serisi Live-Action’a Uyarlanıyor

Netflix’in ”Avatar: Son Hava Bükücü” serisi için live-action çalışmalarına başladığı duyruldu. Serinin yaratıcıları Bryan Konietzko ve Michael DiMartino’nun da Netflix ile işbirliği kurduğu söylendi. Yapımı ise Nickelodeon yapımcılığı ile gelecek sene başlayacak.

Avatar: Son Hava Bükücü Serisi Live-Action Oluyor

Bryan ve Michael röportajlarında ”Avatar: Son Hava Bükücü serisinin Netflix live-action uyarlamasını yönetme fırsatı için oldukça heyecanlıyız. Aang’ın dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi sinematik olarak ve kültürel olarak uygun, örtbas edilmemiş oyuncularla birlikte gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Bu, orijinal seride herkesin muhteşem çalışmasına dayalı ve hatta karakterler, hikaye, aksiyon ve yeni bir dünya yaratımında daha derine inmemiz için hayatta bir kere karşımıza çıkan bir şans. Netflix, bu tekrar için bizim görüşümüzü ortaya koymaya tamamen adandı ve onlarla işbirliği yaptığımız için gerçekten çok minnetarız.” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Avatar: Son Hava Bükücü Serisi Live-Action Oluyor

Nickelodeon’un animasyon yapım ve geliştirme bölümü başkan yardımcısı Chris Viscardi: ”Avatar: Son Hava Bükücü büyümeye devam ediyor ve bütün kusurlarıyla insanların kendilerinden bir şeyler bulabildiği karakterlerinin ve tamamen tanınmış epik, yüksek riskli hikayeleri ve maceralarının birleşimiyle dünyanın her yerinde hayranlarla yankılanıyor.” açıklamasında bulundu.

Avatar: Son Hava Bükücü Serisi Live-Action Oluyor

Anlaşılan daha derin bir hikaye, dünya ve karakterler göreceğiz. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizce bu uyarlama nasıl olacak?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?