Anime Önerileri Temmuz 2017 Animeleri Listesi

 

Netsuzou TRap

yaz sezonu animeleri temmuz 2017

Tür: Dram, Shoujo Ai
Kaynak: Manga
Tarih: 05.07.2017
Stüdyo: Creators in Pack
Format: TV Serisi
Yuma ve Hotaru çocuktan beri arkadaşlar, bu yüzden Yuma yeni erkek arkadaşına sinirlendiğinde Hotaru’dan tavsiyelerde bulunmasını istiyor. Ancak Hotaru, sadece ‘pratik’ olmaktan öte bir şey için Yuma’ya gelmeye başladığında bu ne demektir …? Ön planda olan sevgililerle, arka planda gizli, tutkulu bir buluşma ile Yuma ve Hotaru aralarındaki olayları unutmaya mı çalışacaklar mı yoksa gerçek aşk ve ihanet arasında tuzağa düşmüşler mi?

 

 

Vatican Kiseki Chousakan

2017 Yaz Sezonu Anime Önerileri

Tür:  Doğaüstü, Dram, Gizem, Shounen
Kaynak: Roman
Tarih: 07.07.2016
Stüdyo: J.C.Staff
Format: TV Serisi

Seito no Za organizasyonu Katoliklerin kutsal toprakları Vatikan’da mucize iddiaları üzerine titiz araştırmalar yaparak iddiaların güvenilirliğini kontrol etmektedir. Bu organizasyonda yer alan rahipler mucize araştırmacıları olarak anılmaktadırlar. Antik arşiv uzmanı ve şifre çözümleyici Robert Nicholas ile dahi bilim adamı Josef Kou Hiraga birlikte mucizelerin ardındaki sırları çözmektedirler.

 

 

Dive!!!

2017 Yaz Sezonu Anime Önerileri

Tür:  Komedi, Spor
Kaynak: Roman
Tarih: 07.07.2016
Stüdyo: Zero-G
Format: TV Serisi

Mizuki Dalış Kulübü’nün Kulübü, ekonomik problemler sebebiyle kapanın eşiğine geldiğinde kulübün ana sponsoru olan firmayı ikna etmek isteyen koç onlara bir vaatte bulunur. Bu vaade göre kulüp üyelerinden bir kişinin  bir sonraki olimpiyatlarda Japonya ulusal takımına girmesi gerekecektir.

 

 

Action Heroine Cheer Fruits

yaz animeleri

Tür: Komedi, Günlük Hayat
Kaynak: Orijinal
Tarih: 07.07.2017
Stüdyo: Diomedea
Format: TV Serisi
Belirli bir şehrin “yerel kahraman savaşçısı” popüler ve ulusal bir yıldız haline geldi. Bu nedenle, “yerel kahramanlar” çeşitli yerlerde baş gösterdi ve etkinlik canlı etkinlikleri ulusal çapta bir hit eğilimi haline geldi. Hinano Şehrinde lise kızları Misaki Shirogane ve diğer kızlar yerel kahramanlar olurlar ve eylem etkinlikleri üretmeye söz verirler.

 

 

Made in Abyss

yaz animeleri

Tür: Bilim Kurgu, Macera, Dram, Fantastik
Kaynak: Web Manga
Tarih: 07.07.2017
Stüdyo: Kinema Citrus
Format: TV Serisi
Abyss adı verilen muazzam mağara sistemi dünyadaki tek keşfedilmemiş yerdir. Kimse bu mağaranın en dibinde ne olduğunu bilmezken içerisi tuhaf yaratıklar ve değerli kalıntılarla doludur. Abyss’in gizemleri insanları büyülüyerek onları mağarayı keşfe sürükler. Bu çukura giren maceracılara “Cave Raiders” ismi verilmiştir. Küçük bir yetim kız olan Rico, Abyss kenarındaki Oosu kasabasında yaşamaktadır ve onun en büyük hayali annesi gibi bir Cave Raiders olmaktır.

 

 

Fate/Apocrypha

yaz animeleri

Tür: Aksiyon, Tarihi, Doğaüstü, Dram, Fantastik
Kaynak: Görsel Roman
Tarih: 07.07.2017
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: TV Serisi
Fuyuki denilen bir şehirde 7 büyücü ve kahraman ruh tarafından yürütülen bir Kutsal Kase Savaşı söz konusudur. Ancak 2. Dünya Savaşı’nın yaratmış olduğu kaos ortamını fırsat bilen bir büyücü tarafından Kutsal Kase çalınmıştır. On yıllar sonra Yggdmillennia Ailesi Büyücüler Birliği’nden ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiştir. Birlik çılgınca Yggdmillennia Ailesi üzerine kuvvetlerini gönderse de hepsi çağrılan Hizmetliler tarafından yenilmiştir. Böylelikle değişen Kutsal Kase Savaşı sistemiyle birlikte yediye karşı yedi şeklinde benzeri görülmemiş bir savaş başlamış olur. Fate/stay night yapımının paralel evrenlerinden birinin hikayesidir.

 

 

Konbini Kareshi

anime önerileri yaz sezonu

Tür: Günlük Hayat
Kaynak: Orijinal
Tarih: 07.07.2017
Stüdyo: Studio Pierrot
Format: TV Serisi
6 lise öğrencisinin okuldan dönüş yolunda uğradıkları markette karşılaşıp günlük hayatları ve aşkları üzerine sohbetlerini konu alır.

 

 

Mary to Majo no Hana

anime önerileri yaz sezonu

Tür: Macera, Büyü, Fantastik
Kaynak: Roman
Tarih: 08.07.2017
Stüdyo: Studio Ponoc
Format: Film
Tib isimli siyah bir kedi Mary’yi o garip çiçeğin bulunduğu ormana götürür. Mary az biraz gittikten sonra küçük bir süpürge sopası bulur. Süpürgenin harekete geçtiğini hisseder gibi olunca çok şaşırır. Ancak Mary daha neler olduğunu anlayamadan süpürge onu ağaç dallarının üstünden bulutlara çıkarıp ardından, tüm araştırmaların vasıflı cadılardan oluşan yetenekli bir kadro tarafından yapıldığı Endor Üniversitesi topraklarına getirir. Mary burada kafeslere hapsedilip dönüşüme uğramış ya da şekli bozulmuş mutant hayvanlar üzerinde yapılan korkunç bir deneye şahit olur. Süpürgesi havalandığı sırada Mary siyah kedi Tib’in de hapsedilmiş olduğunu fark eder. Ertesi gün akademiye dönen Mary, akademinin başkanı Bayan Pumblechook ve onun iş arkadaşı Doktor Dee’ye görünmeden tüm hayvanları serbest bırakmayı başarır. Ardından Mary de kaçar ancak bahsi geçen şeytan ikili Mary’yi kesintisiz bir takibe alır.

 

Anime Önerileri Yaz Sezonu Animeleri Listesi Devamı için bir sonraki sayfaya geçiniz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?