Temmuz 2016 Animeleri

Love Live! Sunshine!!

yeni animeler izle

Tür: Müzik, Günlük Hayat
Kaynak: Orijinal
Tarih: 02.07.2016
Stüdyo: Sunrise
Format: TV Serisi

Love Live! müzik teması aynı fakat bu sefer farklı idol kızlar ve farklı bir okulu konu alacak olan yeni Love Live! animesidir.

 Hatsukoi Monster

anime dizi önerileri

Tür: Komedi, Romantik, Shoujo
Kaynak: Manga
Tarih: 02.07.2016
Stüdyo: Studio Deen
Format: TV Serisi

Nikaido Kaho, zengin bir ailenin kızıdır ve hayatı boyunca karşılaştığı herkes ona iyi davranmıştır. Transfer olduğu yeni lisenin yatakhanesine taşınırken bir çocuk tarafından yoldan geçen kamyonun altında kalmaktan son anda kurtarılır. İlk görüşte aşık olan Kaho, çocuğa adını sorar fakat çocuk tarafından terslenir. Hayatında ilk defa birisi tarafından kötü davranılan Kaho duruma çok şaşırır. Daha sonra, kendisini kurtaran çocuğun da aynı yatakhanede kaldığını öğrenen Kaho, çocuğun yanına giderek ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine, adının Kanade olduğunu söyleyen çocuk onunla çıkmayı kabul eder. Ancak ilerleyen günlerde Kaho, çıktığı çocuğun 5. sınıf öğrencisi olduğunu öğrenecektir.

Rewrite

anime dizi önerisi

Tür: Dram, Gizem, Günlük Hayat, Doğaüstü
Kaynak: Görsel Roman
Tarih: 02.07.2016
Stüdyo: 8bit
Format: TV Serisi

Kazamatsuri, gelişmekte olan yeşil alanlarıyla ve geleneksel Japon tarzıyla öne çıkan bir şehirdir. Tennouji Kotarou da bu şehirde yaşayan liseli bir gençtir. Kotarou, vücudundaki herhangi bir bölümü kalıcı olarak tekrar yazma “rewrite” gücüne sahiptir, böylelikle gücünü veya hızını arttırabilmektedir. Kotarou ve arkadaşları okulda tek üyesi olan Doğaüstü Olayları Araştırma Kulübü’nü tekrar canlandırır ve kulüp aktiviteleri eşliğinde maceralara atılırlarken kulüp üyelerinin de sırları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

https://www.youtube.com/watch?v=tj9E2VKauNc

Tales of Zestiria the X

Tales of Zestiria the X

Tür: Fantastik
Kaynak: Oyun
Tarih: 03.07.2016
Stüdyo: ufotable
Format: TV Serisi

İnsan gözünün göremediği tenzoku (seraphim) adı verilen ruhsal varlıklarla bir arada büyüyen genç Sorey, çok eskiden tüm insanların tenzokuları görebildiğini söyleyen halk efsanesine inanmaktadır ve bu gizemi çözerek dünyayı, insanlar ve tenzokuların birlikte yaşayabileceği hale getirmek istemektedir. Günlerden bir gün ilk kez bir insan şehrine adım atan Sorey birtakım olaylar sonucu taşa saplı kutsal bir kılıcı yerinden çıkararak felaketleri dünyadan uzaklaştıran kişiye verilen “Sheperd” ünvanını kazanır. Bu ünvanla birlikte hem görevinin ağırlığının farkına varan Sorey, hayalini gerçekleştirme tutkusunun da büyüdüğünü fark eder.

 B-Project: Kodou*Ambitious

2016 yaz sezonu anime önerileri

Tür: Müzik
Kaynak: Manga
Tarih: 03.07.2016
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: TV Serisi

Hikaye, büyük kayıt şirketi Gandala Müzik’in A&R bölümünde işe yeni başlayan Tsubasa Sumisora etrafında şekillenir. Tsubasa, birbirinden farklı kişiliklere sahip erkek idol grubu olan “B-PROJECT” ile ilgilenmek üzere atanır fakat kendisini türlü türlü kazaların içinde bulur.

Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu

Anime Önerileri

Tür: Askeri, Aksiyon, Doğaüstü, Dram, Fantastik, Macera, Tarihi
Kaynak: Manga
Tarih: 03.07.2016
Stüdyo: LIDENFILMS
Format: TV Serisi

2015 yılı bahar sezonunda yayımlanan Arslan Senki animesinin 8 bölümlük devam sezonudur.

 

Puzzle & Dragons Cross

2016 yaz sezonu anime önerileri

Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Kaynak: Oyun
Tarih: 04.07.2016
Stüdyo: Studio Pierrot
Format: TV Serisi

Akıllı telefon platformları için çıkan 3DS RPG uyarlaması olan oyunun anime versiyonudur.

~Devamı için bir sonraki sayfaya geçiniz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?