Akatsuki’nin Görmediğimiz Sahnelerinden Video

Akatsuki nasıl bir araya geldi?

Bir süredir paylaştığımız Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm Revolution haberlerinde 50 dakikalık Studio Pierrot tarafından hazırlanan anime sahnelerinde, Akatsuki’nin doğuşuna dair animede ve mangada bulunmayan sahnelerin, oyunun yapım ekibinde bulunan Masashi Kishimoto’nun katkılarıyla hazırlandığını belirtiyorduk. Akatsuki’nin her bir üyesi ekibe nasıl katıldı? Akatsuki’de neler yaşadılar? Bunların cevabını Eylül 2014’te oyun PS3, Xbox 360 ve PC’ye çıkınca (bir ertelenme olmazsa) öğreneceğiniz; ancak merak edilen bu anime sahnelerine ait tanıtım videosu yayımlandı. Bu kez oyun için Naruto Shippuuden ekibi tarafından ciddi ciddi anime hazırlandığını görüyoruz. Orochimaru vs Pain, Konan vs Sasori, Hidan vs Kakuzu, Itachi vs Deidara gibi sahnelerin oldukça dikkat çektiğini söylemeliyiz.

Ayrıca Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm Revolution’ın farklı sürümleri ve bunların içerikleri de açıklandı.

Samurai Edition’da 17 cm’lik özel Naruto figürü, Itachi, Shisui ve Danzo’nun bulunduğu özel metal kutu, Naruto’nun Sasuke kostümü ve Sasuke’nin Naruto kostümü bulunuyor. Eğer sadece bu 2 kostümü isterseniz Rivals Edition’ı tercih edebilirsiniz.

Akatsuki'nin Görmediğimiz Sahnelerinden Video

Akatsuki'nin Görmediğimiz Sahnelerinden VideoExclusive Samurai Armor  Pack olarak da Naruto, Sasuke ve Sakura’ya samuray kıyafetleri ekleniyor.

Akatsuki'nin Görmediğimiz Sahnelerinden Video

 

Hızlıca Paylaş!