2016 Boruto Manga Serisi Ortaya Çıktı

Bekleyişin Ardından 2016 Boruto Manga Serisi Ortaya Çıktı

Geri sayımın yapıldığı yeni jenerasyon Naruto projesi ortaya çıktı. Jump Festa 2016’da yapılan resmi açıklamaya göre Weekly Shonen Jump dergisinde yeni bir Boruto manga serisi başlayacak. 2016 ilkbahar döneminden itibaren başlayacak olan 2016 Boruto manga serisi, haftalık olarak piyasaya çıkan derginin içerisinde ayda bir bölüm olarak yer alacak. Yeni seride Masashi Kishimoto mangaka olarak değil, denetmen olarak görev olacak. Mangaka olarak Kishimoto-sensei’nin Naruto serisindeki asistanı Mikio Ikemoto görev alacak. Hikayeyi de Boruto: Naruto the Movie anime filminin yönetmeni Ukyou Kodachi yazacak.

2016 Boruto Manga Serisi

Naruto ile ilgili yeni proje istekleri karşısında isyan eden Masashi Kishimoto, 2016 Boruto manga serisinde denetmenlik yapacak olmasının yanı sıra, bir de yeni seriye özel kısa bir one shot hikayesi yazıp çizecek. Tüm bu projeler başta Boruto olmak üzere yeni nesil karakterlere odaklanacak.

Daha önce yeni nesil Naruto karakterlerinin hikayesini konu alan Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki (Naruto Gaiden: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring Month) mini manga serisi yapılmıştı. Naruto ile ilgili projeler hiç kesilmeyecek gibi görünüyor. Yeni nesil projeler sizi heyecanlandırıyor mu yoksa Naruto’ya olan ilginiz azalmaya başladı mı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?